צמיגים לאופנועים Dunlop Elite 3

לפני שאנו נתחיל אנו חייבים לציין שהדוח על צמיגים אלו יהיה מפורט, ומספק מידע ככל שאנו יכולים. אנו ננסה לווסת את ההתלהבות שלנו מהצמיגים האלו ונהיה אוביקטיבים, מה שקורה רוב הפעמים כל פעם שאנו משקיעים בקנייה של פריט אנו חושבים שהפריט שרכשנו הוא הדבר הכי טוב שהומצא מאז הלחם הפרוס, המוח שלנו יגרום לנו לחשוב שהפריט הזה יותר טוב ממה שהוא באמת, אפילו אם הפריט הוא ללא שיפורים ואפילו גורע מהשיפורים הקודמים המוח שלנו יחשוב שזה הדבר הכי טוב שרכשנו לאחרונה. זה קורה מבלי לשים לב לזה שזה קורה, אז אנחנו התגברנו על המכשול הקיים של המוח שמשכנע אותנו ובדקנו צמיגים לאופנועים אלו ביסודיות.

הנסיעה התבצע על אופנוע קאסטום עם צמיגים לאופנועים אלו , היא ארכה כ 130 מיילים ברחבי הכבישים הפתוחים של וושינגטון, רוב הכבישים היו פתוחים אבל חלקם היו צרים מאוד. אז איך צמיגים לאופנועים כמו elite 3 מתנהגים לעומת הדגם הקודם של dunlop דגם ה 402?

ההשוואה הייתה לא הוגנת , אבל הנסיעה על ה 402  הרגישה שהצמיגים קשים מדי ואפילו אפשר להרגיש רעידות בכידון, הרכבנו את דגם ה 402 כי לסוכן צמיגים לא היה דגם  אחר להחליף לנו, אחרי נסיעה ארוכה הייתה הרגשה של הירדמות הידיים, מעצבן נכון אבל זה לא דבר שאי אפשר להתמודד איתו,  קיווינו שדגם צמיגים לאופנועים כמו הelite 3 יהיו יותר טובים, בפניות עדיין ההרגשה שכאילו הכביש מלא קליפות של בננה לא יציב בכלל, לעומת זאת אנו חושבים שקניית צמיגים לאופנועים אלו הייתה כדאית ושווה כל שקל כי הנסיעה על צמיגים אלו הייתה בהרגשה של חלקה כמו זכוכית לא מרגישים שום רעידה או משהו מטריד, כל המהמורות בכבישים נבלמות על ידי צמיגים לאופנועים אלו, צמיגים אלו הם צמיגים מושלמים לאופנועי הארלי דיוידסון

צמיגים לאופנועים מידע טכני

צמיגים אלו מעניקים לרוכבים קילומטרים רבים של הנאה רצופה.

  • עמידות לשחיקה גבוהה , נתוני שחיקה שווה, וחיכוך מעולה.
  • דפוס סוליה E3 מעניק נסיעה יציבה מאוד בכביש רטוב.
  • דפוס הסוליה E3 מעניק אחיזה וביטחון בכת פניות חדות.
  • עכשיו זמין במידה של Honda GL1800 Gold Wing
Share and Enjoy: These icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages.
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • Twitter

עלינו admin