צמיגים westlake

לך עם האמון

שזה נוגע בהכרת כבישים westlake עברה את מבחני הזמן והמבחן הגאוגרפי, מ1958 westlake מייצרת ליין שלם של צמיגים מכל הסוגים שנסחרים בבטחה בצפון אמריקה, אירופה, אוסטרליה, אסיה, ואפריקה. חברת הצמיגים westlake נמכרת בקנדה 16 שנים.

קפוץ למושב הנהג

צמיגים שמיוצרים בשיא הטכנולוגיות של יצור הצמיגים, טכנולוגיות שזכו לפרסים, שזה כולל הכרה מכנה סוכנויות אמריקאיות כמו התקן האמריקאי DOT  ובוועדה הכלכלית האירופית ECE. מונעת על ידי פילוסופיה עסקית עם מוטו של "המצאתיות , רדיפה אחרי שלמות, אינטרקציה,  לנצח-לנצח" westlake עושה מאמצים ביצור הצמיגים שלה תחת פיקוח סביבתי מוגבר כדי להגן על הסביבה, ובנוסף להגביר את יצור הצמיגים במפעליה וגם את המוצרים האיכותיים.

השג צמיגים של westlake עכשיו

צמיגי westlake מיוצרים לפי הדרישות צמיגים העולמיות ובמטיחה שלקוחותיה יהיו מרוצים, קו יצור הצמיגים של westlake כולל צמיגים לרכב, צמיגים רדיאלים, צמיגים למשאיות, צמיגים תעשייתיים, צמיגים לחקלאות, צמיגים לאופנועים, צמיגים לאופניים, פנימיות.

מה אני חושב על כל מה שwestlake מפרסמת

תכלס צמיגי החברה westlake שמיובאים לארץ הם הצמיגים הכי פשוטים בשוק ולא מומלצים להרכבה, הצמיגים הללו לא עוברים בקרת איכות ברמה טובה וגם לפעמים יש להם כשלים לא מוסברים, בנוסף צמיגי החברה זולים אולי הכי זולים בשוק ועקב כך לא מחזיקים יותר מ 30,000 קילומטרים באחריות, ישנה גם חברת צמיגים בשם goodride שהיא בעצם אותו צמיג של westlake בשם אחר, לא מומלץ להרכבה. 

Share and Enjoy: These icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages.
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • Twitter

עלינו admin