צמיגים nankang

50 שנים של עבודה קשה ביצור צמיגים בשביל בטיחות בכבישים

חברת nankang גאה במבנה וחוזק הצמיגים שלה, למרות זאת החברה תמיד משקיעה במחקר ופיתוח ויצור נקי. חברת הגומי nankang היא חברת צמיגים בין הכי וותיקות בטאיוואן , כבר 50 שנים החברה עובדת על אותו מוטו אמינות והמציאותיות.  כדי לא להשתרך מאחורי העולם המתקדם והטובעני של טכנולוגיות צמיגים חברת nankang מתמודדת ונלחמת להישאר "בעניינים". וכל זאת במאמצים של המצאתיות, יצור נקי, תמיכה ללקוחות, בקרת איכות.

שולטת בשלב "העולם הצבעוני"

הוקמה בחוזקה בטאיוואן חברת צמיגים nankang תחת ההנחיה של המוטו " יושר והמצאתיות" החברה לא הפסיקה להרחיב את עצמה, בכנות ההתרחבות העולמית של החברה וההמצאות שברשותה לעולם לא הפסיקו להפתיע , ובנוסף גם כל התחזיות הגלובליות לעתיד מפתיעות.

סמל החברה בצורת האות n מתאר את חברת nankang תעשיות גומי, צמיגים, ובנוסף הסמל מתאר שהדאגה ללקוחות היא בעדיפות עליונה אצל החברה.

הצבעים בסמל  מתארים את החברה

הסמל האדום בלוגו של החברה מתאר את הלהט של החברה, כבוד ללקוחות, אנרגיה וחיות. הצבע השחור מתאר סולידריות ויציבות, נדיבות, מקצועיות. כדי לייצר מוצר מושלם של נסיעה בכביש שטוח, כביש מושלג או שטח החברה ממשיכה להמציא המצאות בתחומי צמיגים למיניהם, ביחד עם דגש גדול על בטיחות, כיום nankankg משווקת סביב העולם ב 5 יבשות ומכסה כ 100 מדינות כלל עולמי.

 

Share and Enjoy: These icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages.
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • Twitter

עלינו admin