צמיגים-michelin-primacy3

צמיגים לרכב באיכות מעולה michelin primacy 3 הם צמיגי קיץ גראנד טורינג שמיועדים לרכבי "קופה" יוקרתיים וסדאנים , נהגים שמחפשים נסיעות במזג אוויר חם צמיגים אלו מתאימים להם ומספקים להם מעל ומעבר, נסיעה נוחה, רעש נמוך, מרחק בלימה קצר בהרבה, שליטה בהגה, ונסיעה יציבה בכביש רטוב. צמיגי הprimium האלו עוצבו במיוחד לחיסכון בדלק, והורדת פליטת co2 מהרכב. primacy 3 עומדים בתקן michelin green x שחברת michelin הוציאה לצמיגים אקולוגים וחסכוניים בדלק, בנוסף תקן הgreen x אומר שצמיגים אלו בעלי התנגדות לגלגול נמוכה בצורה משמעותית משאר הצמיגים. בזמן שצמיגי הprimacy 3 עוצבו לנסוע בתנאי קיץ עם מרחק בלימה מינימלי ואחיזה בכביש רטוב צמיגים אלו לא מיועדים לנסיעה בתנאי טמפרטורה מתחת לאפס ולא על קרח או שלג.

primacy3 מאובזר בתרכובת סוליה מיוחדת של michelin, תרכובת זו מותכת לתבני א-סימטרית עם קוביות גדולות וחריצים עמוקים כדי להעניק התמודדות רספונסיבית עם האוטו ויציבות במהירויות גבוהות עם חיכוך ושחיקה שווה. צמיגים אלו מאובזרי בשתי חגורות פלדה מחוזקות על ידי טכנולוגיית baz ( פליאמיד מלופף ספירלית מכופף ב 0 מעלות לכיוון נסיעת הצמיג) כדי לשפר את נוחיות הנהיגה ואיכותה בזמן שהוא מעניק עמידות במהירויות גבוהות.

ביקורות:

מאי 2 שנת 2014 רכב: סיטרואן ניקוד 76%

אני לא נוסע כל כך מהר לכן לא שמתי לב בכלל לאחיזת הכביש, צמיגים אלו רק מחליקים בירידות מגבעות, המכונית נותנת פידבק טוב בכביש לכן אין לי מה להתלונן על הפידבק של אחיזת הכביש, לעומת זאת הרעש הגדול ביותר במכונית חוץ מהרדיו הוא הצמיגים אבל חוץ מזה אין על הצמיגים האלו.

מרץ 2014 רכב: הונדה אקורד ניקוד: 97%

צמיגים הגי טובים בשוק הרבה יותר טובים מDunlop SportMaxx RT

מרץ 10 שנת 2014 רכב קיה ציון 84%

אני מאוד מרוצה מהם, הרבה יותר טובים מצמיגי ה advan שהיו לי קודם, מאוד שקטים בכבישים בין עירוניים, נוחיות יותר טובה ואחיזת כביש רטוב יותר טובה, נסעתי אתם רק 4000 קילומטרים אבל עד עכשיו הכל בסדר כל הכבוד לmichelin.

Share and Enjoy: These icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages.
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • Twitter

עלינו admin