צמיגים michelin pilot sport cup

צמיגים לרכב רדיאלים אלו מתאימים לרחוב ולתחרויות או מסלולי מירוץ, צמיגים אלו הרוויחו את מרכז תשומת הלב וההצלחה של michelin בעת השתתפות החברה במרוצים כמו 24 שעות le mans, ו12 שעות sebring ו petit la mans בroad atlanta. צמיגי ה pilot sport cup פותחו לחובבי ומשתתפי מרוצים, ובנוסף לנהגי רציניים על הכביש.

צמיגים אלו מתאימים לתקן DOT אבל עדיין לא מומלץ לנסוע אתם בתנאי כביש רטוב כי אין להם פיזור מים טוב והם יכולים להחליק, נהגים פשוט צריכים להוריד את המהירות כאשר הם מגיעים לתנאים כאלו, צמיגים אלו הם כמו כל צמיגי התחרויות או ספורט הם לא מתאימים לטמפרטורות מתחת לאפס או קרוב לקיפאון, ולא מתאימים לנסיעה על קרח ושלג. זה גם חיוני לאפסן את הצמיגים האלו בתוך מבנה בטמפרטורה מעל 32 מעלות פרנהייט.

צמיגים אלו מאובזרים באזור כפול, תרכובת סוליה side by side עם תרכובת חיצונית להגברת חיכוך בכביש יבש, והתמודדות עם הרכב בזמן שהרכב נכנס לכביש רטוב. שתי תרכובות הגומי האלו מותכות למבנה סוליה א סימטרי, מה שגורם לתגובה חדה של ההגה ועמידות בפני פניות חדות. קוביות הסוליה בצמיגים אלו הן עצמאיות מה שמעניק אחיזה בכביש רטוב.

המבנה הפנימי של הצמיגים כולל שתי חגורות פלדה רחבות מחוזקות עם michelin baz, מה שעוזר בבלימות, פניות אחיזה. הצמיגים אחורה וקדימה הונדסו לרכבים בעלי הנעה בכל הגלגלים.

ביקורות: צמיגים אליפות!!!!!!!!

אני נוסע בשברולט ZR1 שהפכתי אותה לרכב מסלול הייתי צריך לא מזמן להחליף את הpilot sport2 אחרי רק כ 5000 מילים, לעומת זאת הם היו צמיגים נהדרים אחיזה מקסימלית יציבים בפניות, נסיעה חלקה, רעש נמוך. אבל עדיין חיפשתי לשדרג את הצמיגים למשהו יותר טוב (אם יש דבר כזה) ומצאתי את הmichelin  pilot sport cup , חששתי שמדד השחיקה שלהם נמוך כי החריצים לא נראים עמוקים אבל טעיתי הצמיגים האלו אפילו יותר טובים מהקודמים, אחיזת כביש לא יאמנת, יציבות בפניות כמו דבק, צמיגים אלו שלא להאמין הם עושים את עבודת מסלול המירוצים הכי טוב שיש.

Share and Enjoy: These icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages.
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • Twitter

עלינו admin