צמיגים מחירון – כל מה שעליכם לדעת

כאשר אתם ניגשים לרכוש צמיגים חדשים, לרוב אתם מרגישים חסרי אונים. אין לכם את הידע המתאים, ואתם סומכים בעיניים עצומות לגמרי על "בעלי המקצוע" במקום אליו הגעתם. ובכן, אנחנו רוצים לעזור לכם בנושא ולתת לכם את הידע המתאים. בואו ונראה מה חשוב לדעת כאשר רוכשים צמיגים חדשים.

ראשית, לכל צמיג יש את מחיר המחירון שלו. יבואני הצמיגים מחוייבים לקבוע מחיר מחירון לכל הצמיגים אותם הם מייבאים לארץ, וכל מי שמייצר צמיגים בארץ גם חייב לקבוע את מחיר המחירון של הצמיגים שלו. התוצאה היא כי תמיד תוכלו לבדוק מהו מחיר המחירון של הצמיגים בהם אתם מתעניינים. זוהי תקנה של משרד התחבורה ולכן לא אמורה לכם להיות בעיה באיתור מחיר המחירון של הצמיגים בהם אתם מתעניינים לרכישה.

אבל, חשוב כי תדעו שלרוב, מחיר המחירון של הצמיגים הוא גבוה ממחיר השוק. למעשה, הוא גבוה באופן משמעותי, ולרוב ניתן להשיג צמיגים בהנחות משמעותיות שיכולות להגיע אפילו עד 50 אחוז ממחיר המחירון. כמו כן, אם תרכשו שני צמיגים בבת אחת או אפילו ארבעה צמיגים בבת אחת, תוכלו לקבל ולהנות מהנחות משמעותיות וגדולות אף יותר.

לאחר מכן, חשוב כי תדעו אילו צמיגים אתם בכלל צריכים. האם תמיד ללכת על הצמיגים המקוריים של הרכב? לא, ממש לא. למעשה, אין כל סיבה לעשות זאת. נכון כי מדובר לרוב בצמיגים מחברות גדולות ואיכותיות, אבל בסופו של דבר מדובר בהסכמים שנחתמים בין יצרניות הרכבים לבין מותגי הצמיגים הגדולים, ולרוב אין להם קשר לאיכות או לטיב הצמיגים או להתאמתם המיוחדת לרכב. אין צמיגים שמתאימים יותר לרכב בגלל שהם יוצרו על ידי חברה זו או אחרת.

לכן, חשוב כי תבחרו בצמיגים אשר עונים לצרכים הפרטיים שלכם – נסיעה בתנאים מיוחדים, בשטח, בכביש, במהירויות, עם משאות כבדים וכדומה. אם תצליחו להתאים באופן טוב יותר את הצמיגים החדשים שלכם לאופי ולסגנון הנהיגה שלכם, תוכלו להנות מהצמיגים החדשים שלכם אף יותר ואפילו לחסוך הרבה כסף כאשר מדובר בטווח הזמן הארוך.

אתם מוזמנים להיווכך במחירי צמיגים עדכניים ישירות מהיבואן לצרכן בכניסה למחלקת צמיגים מחירון שלנו

Share and Enjoy: These icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages.
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • Twitter

עלינו admin