צמיגים לאופנועים michelin pilot road 4

עוד צמיגים לאופנועים איכותיים מבית michelin, בכל תנאי הכביש ואפילו בתאי שבילים ובכל תנאי מזג האוויר, בנוסף יכולים לנסוע בכביש רטוב או יבש צמיגים אלו גם זמינים ב 3 גרסאות סטנדרטי, GT ושבילים.

עוצר יותר מהר

תודות לטכנולוגיית ה  XST+ sipes צמיגי michelin pilot road 4 עוצרים יותר מהר בכביש רטוב מכל הצמיגים באותה קטגוריה. אבל אל תשתכנעו מהמלה שלנו אלה מניסויים שהתרחשו, צמיגים לאופנועים אלו עצרו יותר מהר ב17% יותר מהר מהמתחרה הכי קרוב שלהם בכביש רטוב, ו ב24% יותר מהר על משטחים רטובים ואקסטרה חלקים כמו מעברי חצייה, מה שיוצא מניסויים אלו שצמיגים אלו מעניקים לנו נסיעה הרבה יותר בטוחה בגשם ופחות מלחיצה, ניסויי הבלימה נעשו בשנת 2013 ע"י dekra מכון בדיקות. הבדיקות נעשו על צמיגים לאופנועים michelin pilot road 4 וצמיגי dunlopSportmax Roadsmart II, METZELER Roadtec Z8 Interact MO, PIRELLI Angel GT Gran Tourismo  וגם  BRIDGESTONE Battlax Sport Touring T30 במידות 120/70-17 קדמי ו180/55-17 אחורי. התוצאות מאוד סומכות על סוג אופנוע, התנהגות הנהג, תנאי אופרציה.

מחזיק יותר זמן

תודות לטכנולוגיית 2CT צמיגים לאופנועים אלו מחזיקים ב 20% יותר מצמיגי ה pilot road 3 , בטווח הרחוק צמיגים אלו בעצם חוסכים לך בעלות, לפי בדיקות פנימיות של החברה בשנת 2013.

מחזיקים את הכביש בכל תנאי מזג האוויר

תרכובת סיליקון מעורבת בגומי הונדסה בצמיגי ה pilot road 4, תרכובות אלו הונדסו בשביל לחזק את אחיזת הכביש של הצמיגים בתאי מזג אוויר שונים ומגוונים, ונותנים לנהג ביטחון בכל תנאי מזג האוויר. לפי בדיקות פנימיות של החברה בשנת 2013.

טכנולוגיית 2AT בשביל מעמסות כבדים

אם אתם נוסעים 2 רוכבים או רוכב עם מטען כבד טכנולוגיית ה 2AT מעניקה לצמיגים יציבות גם בתנאי מעמסות כבדים, מה שקורה לרוב באופנועי קרוזרים.

 

לסיכום צמיגים אלו נראים ההבטחה האחרונה של מישלין בנושא צמיגים לאופנועים אבל לא נראה לי שהם זמינים בארץ עדיין , אבל שהם יהיו זמינים אני אקנה לי זוג צמיגים לאופנוע שלי.

Share and Enjoy: These icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages.
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • Twitter

עלינו admin