צמיגים לאופנועים APRILIA AF1 125 FUTURA

מידות הצמיגים לאופנועים הללו  הן קדמי 100/80-17 ואחורי 130/70-17 נתחיל מהאחורי

130/70-17

kenda k671: צמיגים לאופנועים הכי זולים בקטגוריה לפי דברי החברה לפרופיל זה יש עיצוב אגרסיבי שמגביר חיכוך ביחד עם ביצועים טובים בכביש יבש או רטוב (לא כל כך מאמין להם) אבל אם אין לכם כסף או שאתם מוכרים את האופנוע אפשר להרכיב צמיג כזה אחורה. מחיר בחו"ל 58 דולר.

michelin pilot active: צמיגים לאופנועים כצט יותא איכותיים מהשאר 20% אורך חיים יותר מכל החברות, יותר חיבור של הגומי לכביש בזכות תרכובת גומי מיוחדת, הצמיגים המצויינים ביותר לאופנועים יותר ישנים. מחיר 80 דולרים בחול

metzeler lazertec:  צמיגים לאופנועים של חברה מובילה, סולייה עם עיצוב מיוחד לפיזור מים איכותי, נסיעה בטוחה בכל תנאי מזג האוויר, תרכובת גומי מיוחדת להגביר את  אחיזת האופנוע בעת בלימה גם בכביש רטוב וגם בכביש יבש, עיצוב סולייה מיוחד נגד "עיוותים" בסוליה, תרגובת סיליקון מיוחדת להגברת אחיזת הכביש,, הנמכת התנגדות לגלגול, והגברת אורך חיי הצמיגים. מחיר 111 דולר בחול.

100/80-17

במידה זו ישנן פחות אפשרויות

kenda k676: צמיגים לאופנועים דיי זולים אבל עדיין אפשר להרכיב אותם, מיועדים במיוחד לאופנועים משנות ה 70 או 80, מיועדים לכל תנאי מזג האוויר, תרכובת גומי חדשה לאורך חיים מוגבר ואחיזה טובה, שטח אחיזה מוגדל לביצוע פניות חדות. מחיר בחו"ל 92 דולר.

irc roadwinner: צמיגים לאופנועים מחברת בת של pirelli, שטח סולייה גמיש לביצוע פניות חדות, אחיזת גביש ושליטה וגברת באופנוע בזכות שטח הסולייה, עיצוב "ארגז" ליציבות מצויינת בנסיעה בכביש ישר. מחיר 82 דולר בחו"ל.

avon roadrider: צמיגים לאופנועים של חברה מובילה בתחום הצמיגים לאופנועים, מיוצרים באנגליה, עיצוב סולייה מוחד לאחיזה מושלמת ביחד עם אורך חיים מוגבר ועמידות גבוהה בפניות חדות, התנגדות לגלגול נמוכה. מחיר 87 דולר בחו"ל

 

אם זה היה האופנוע שלי הייתי מרכיב קדימה avon ואחורה metzeler לנסיעה מושלמת

 

Share and Enjoy: These icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages.
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • Twitter

עלינו admin