צמיגים לאופנועים 2003 Aprilia Tuono Fighter 1000

אופנוע כביש חזק מאוד עם מנוע 1000 סמק ו127 כוחות סוס לא כדאי לזלזל בעניין הצמיגים באופנוע כזה.

הצמיגים האוריגינלים שמגיעים עם האופנוע הזה הם צמיגים דיי פשוטים אבל סבירים בשם DUNLOP D251 שעוצבו במיוחד לאופנועי קאסטום ואופנועים גדולים. הצמיגים הללו יכולים לשאת משקל פניות חדות ומהירות אבל עדיין אין משהו מבריק בצמיגים.

METZELLER me88 marathon: אלו כבר צמיגים יותר איכותיים עם הפרש קטן במחיר אבל משתלם, צמיגים שנועדו להחזיק בהרבה קילומטרים, הצמיגים עוצבו במיוחד למשקלים כבדים ונסיעות כביש ארוכות, הצמיגים הקדמיים עוצבו בצורה מעוגלת בשביל נסיעה חלקה והיגוי משופר, הצמיגים האחוריים עוצבו בצורה שיהיה כמה שיותר שטח חיכוך בשביל אריכות ימים וחיכוך מוגבר, סולייה מעוצבת ע"י מחשב בשביל שחיקה מוקטנת ורעש נמוך, תבנית הסולייה מסלקת מיים בצורה מצויינת ובכך מקטינה את מרחק הבלימה במים.

MICHELIN PILOT ROAD 2: הבחירה האולטימטיבית צמיגים שמספקים את הקומבינציה הכי טובה לאחיזת כביש מצויינת גם בכביש רטוב וגם בכביש יבש ביחד עם עמידות גבוהה מאוד בפני נסיעה עם הרבה קילומטרים, הצמיגים הללו אושרו בבדיקות עצמאיות של חברת MICHELIN,  הצמיגים זכו בתחרות 2009 Motorrad and Moto Revue sport touring, אפשרות פניות מורחבת עד 51.3 מעלות, ביצועים יוצאים מהכלל בגשם, וגם יש סדרה בצמיגים הללו שמיועדת לנשיאת 2 אנשים קבוע,

כמו רוב הפעמים בצמיגים לאופנועים מישלין מככבת ובגדול הצמיגים קצת יקרים אבל שווים כל אגורה 

Share and Enjoy: These icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages.
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • Twitter

עלינו admin