מחירון צמיגים

על פי ההוראות של משרד התחבורה, על כל יבואן של צמיגים מוטלת החובה לקבוע ולפרסם מחירון לצמיגים שהוא מייבא. כמו כן, כך קובע משרד התחבורה, אסור למכור צמיגים לצרכן במחיר גבוה ממחיר המחירון שלהם. המשמעות היא ברורה, ולכן מחיר המחירון לצמיגים הוא מאוד גבוה ברוב המקרים. לצד זאת, חנויות רבות מציעות לצרכן "הנחות" משמעותיות על רכישת צמיגים חדשים, אשר יכולות להגיע אף ליותר מ-50% מהמחיר שצויין בחוברת מחירון צמיגים .

מסיבה זו, חשובי כי תמיד תרכשו צמיגים מתחת למחיר המחירון. אל תתפתו להאמין למחיר המחירון, משום שהוא תמיד יהיה גבוה מאוד, ותמיד תנסו לרכוש צמיגים במבצע, ולהשוות מחירים עם המחיר של אותם צמיגים במקומות אחרים. כמובן שדרך האינטרנט זה מאוד קל ונוח.

הדרך הטובה ביותר לבחור צמיגים חדשים, אשר יספקו את הצרכים שלכם ואת היעדים שלכם בכל הקשור לנהיגה ולרכב, מחולקת למספר נקודות קטנות יותר. ראשית, חשוב כי תדעו איזה סוג צמיגים אתם צריכים. אין טעם לרכוש צמיגי שטח אם אינכם נוסעים בשטח, ואין טעם לרכוש צמיגי כביש אם אתם נוסעים רק בדרכי עפר.

כמו כן, חשוב כי תרכשו צמיגים רק לפי המידה שנקבעה על ידי יצרן הרכב שלכם. המידה היא למעשה הגודל של הצמיג אשר מתאים לרכב שלכם, והיא רשומה ברישיון הרכב וגם בספר הרכב. אל תיסעו עם צמיגים שאינם במידה של הרכב שלכם, זה מסוכן, בזבזני ועלול לעלות לכם ביוקר.

לאחר מכן, חשוב כי תרכשו צמיגים רק מחברות מוכרות וממותגים גדולים. כולנו מכירים את השמות הגדולים בעולם הצמיגים. יש בערך עשר חברות מומלצות אשר מייצרות צמיגים מעולים ופנטסטיים, אבל יש גם המון חברות אשר מייצרות צמיגים פחות טובים, זולים ופחות איכותיים.

אל תתפשרו בנוגע לצמיגי הרכב שלכם. תמיד תרכשו צמיגים חדשים איכותיים במיוחד, משום שצמיגים אלה יחזירו את ההשקעה בהם לאורך הזמן. הם יחזיקו מעמד יותר, הם יחסכו לכם יותר דלק, הם בטיחותיים יותר, ובסופו של דבר הם יספקו לכם חווית נסיעה ונהיגה טובה יותר, בטוחה יותר, וכמובן איכותית יותר.

Share and Enjoy: These icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages.
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • Twitter

עלינו admin